27-11-2016 BAKIRKÖY

KILIÇDAROĞLU'NA BÜYÜK SAYGISIZLIK...

KILIÇDAROĞLU'NA BÜYÜK SAYGISIZLIK...

Değerli okurlar; bugün Özgürlük Meydanında hem Kemal Kılıçdaroğlu, hem de şarkıcı Hadise vardı. Varın kalabalığı siz düşünün. Ben diyeyim yüz bin, siz diyin yüzelli bin kişi ellerinde bayraklar belediyenin muhteşem şölenine akın etmişti. Bakırköy ''Başbakan Kemal'' diye inim inim inlerken, diğer tarafta Hadise şarkılarıyla halkı coşturuyordu. CHP ilçe başkanı Celal Sevinç ve Belediye Başkanı Kerimoğlu ise haftalar süren yoğun temponun meyvalarını almanın sevinciyle genel merkezin tebriklerini kabul ederken yüzlerinde yorgunluk ve mutluluk ahenkle dans ediyordu. Ya o Leyla Gencer'de yapılan sunuma ne demeli... Esenyurt'tan gelen misafirlerimiz salona ancak sığmışlar ve hep bir ağızdan Kerimoğlu'na sevgi dolu tezahüratlarda bulunarak hemşehrilerinin başarılarıyla övünüyorlardı. Demeyi o kadar çok isterdim ki... ama maalesef yalancı çobana kimse inanmadığı için program fiyaskoyla başlayıp fiyaskoyla bitti. Koskoca İstanbul CHP özgürlük meydanına sadece 5000 kişi toparlayabildi. Hatta bir ara Kemal Kılıçdaroğlu Bülo'nun kulağına eğilerek ''Allah belanı versin, % 70 oy aldığın Bakırköy halkı nerede'' diye söylendi.

Sevgili okurlar; eğer Esenyurt'lu lejyonerler olmasa kendileri çalıp kendileri oynayacaklardı.

Peki Bakırköy Halkı Açılış Programına Neden İtibar Etmedi?

Bakırköylü sahtekarlığa, siyasi ayak oyunlarına, aldatmalara, kolpalara daima karşı gelmiştir. Atatürk'ün kurucusu olduğu CHP, bugün Bülent Kerimoğlu tarafından sırtından hançerlenmiştir.

Belediye binası, nikah salonu, cemevi için belediye bütçesinde para ayrılmamışken, yapılacağı söylenen binalarla ilgili meclisten herhangi bir onay alınmamışken, ihaleler yapılıp EKAP'ta yayınlanmamışken neyin temeli atılmıştır?

Ülkemizin en büyük muhalefet partisi liderine sahte açılış yaptırmak siyasi ahlaksızlık değil de nedir?

CHP genel başkanının gözlerinin içine baka baka; Soma Madenci Parkı, öğretmenevi, kız yurdu, kadın dayanışma evi açtık derken hiç mi yüzünüz kızarmadı?

Başta Bülent Kerimoğlu ve meclis üyeleri olmak üzere CHP ilçe başkanı, ilçe yönetimine sesleniyorum:
Partinize zerre saygınız kaldıysa istifa edin.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına sesleniyorum: Bülent Kerimoğlu ve meclis üyeleri hakkında genel başkan ile vatandaşları olmayan projeleri varmış gibi göstererek dolandırmaktan dava açın.

Bakırköy ilçe Emniyet Müdürlüğüne  sesleniyorum: Belediye başkanı ve meclis üyelerini dolandırıcılık suçundan derhal gözaltına alın.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sesleniyorum: Artık halkın sesine kulak vererek Brütüsleri atamaktan vazgeçin. Aksi halde değil belediye başkanlığını almak, 10 tane meclis üyeliği kazanmak bile hayaliniz olur...

Çok laf sokuyorum diye şikayet ediyormuşsun..
Farzet ki yazdıklarımı anlayabildin.. 
Ya anlayamadıkların..?
Ya yazıp da sildiklerim.

Ya yazamadıklarım..?
Onları da ...... .......

.


Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER BAKIRKÖY HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Erdem GÜL'ü Başarılı Buluyor musunuz?

Evet
Hayır
Kararsızım

Puan Durumu