14-10-2019 ULUSAL

BİR DE ŞEHR-İ DİLMUN'U DENEYİN...

BİR DE ŞEHR-İ DİLMUN'U DENEYİN...

Artık elveda demeye başladığımız sıcakların ardından, güneş etkisini azaltıp havalar serinlemeye başlarken hafta sonu kahvaltılarının keyfi de bir başka oluyor. İstanbul'un sonbaharı elbette bir başka güzel ve daha da güzeli kara kış bastırmadan dışarıda kahvaltı yapmak için hâlâ birkaç hafta sonumuzun olması.

Öyleyse ne duruyorsunuz? Haydi evde oturmayın, son güzel havaları kaçırmayın!

Biz, sonbaharın bu serin hafta sonunda Beykoz’un tertemiz havasında organik köy yumurtası ve organik tereyağı ile sağlıklı bir kahvaltı için Şehr-i Dilmun’u tercih ettik. Bol yeşillikli bir yoldan ulaştığımız Şehr-i Dilmun’a vardığımızda, gördüğümüz eşsiz Boğaz manzarası ve doğaya saygı gösterilerek dekore edilmiş ahşap masa ve sandalyeleriyle yaratılan şirin ortamdan mutlu olduk.

Sıcak, sade ve zevkle dekor edilmiş ortam, birde huzur veren muhteşem manzarasıyla Şehr-i Dilmun bizi adeta büyüledi. 

Güneşin ışıkları içimizi ısıtırken, rüzgar usul usul yüzümüzde raks ederken, biz Boğaz manzarası eşliğinde hoş bir kahvaltı yaptık. Güler yüzlü ve hızlı servisi ile Şehr-i Dilmun’da kahvaltı keyfini sizde mutlaka yaşayın.

Not: Yöresel yemekler ve lezzetiyle sizleri büyüleyecek olan öğlen ve akşam yemeklerini bol oksijenle birlikte fazla kaçırmamaya dikkat edin.

 

Adres: Şehr-i Dilmun. Kirazlıyayla cad. Lütuf çıkmazı sok. No:6 Beykoz-İstanbul
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER ULUSAL HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Erdem GÜL'ü Başarılı Buluyor musunuz?

Evet
Hayır
Kararsızım

Puan Durumu